Hosting

Litespeed ve SSD diskli donanımlarla sunduğumuz web hosting hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlanmakta, tecrübeli ekibimiz her zaman yanınızda olmaktayız.

Linux Web Hosting
Linux Web hosting paketleri, ister profesyonel bir web geliştiricisi, isterse yeni bir kullanıcı olsun, web sitenizle birlikte genişleme kolaylığı ve esneklik sunar. Kullanıcı dostu web arayüzünü kullanarak birkaç dakika içinde WordPress ve Joomla gibi popüler blog, CMS uygulamalarını hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. cPanel kontrol paneli, posta kutularını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmeniz, dosyaları yönetebilmeniz ve daha birçok şey içeriyorsa dahildir. Linux web hosting için lider bir platformdur. Her bir kullanıcıyı izole ederek ve sunucu kaynaklarını tahsis ederek sunucu istikrarını, yoğunluğunu ve güvenliğini geliştirir. Bu, paylaşılan bir hosting hesabından çok sanal bir sunucuya benzeyen bir ortam yaratır. Bunu yaparak Linux, web hosting sisteminin istikrarını ve güvenliğini geliştirerek daha tutarlı bir şekilde güvenilir bir deneyim sunar.

cPanel Hosting
cPanel, web ve bayi barındırma için en popüler, basit ve erişilebilir kontrol panelidir. Bu nedenle, tüm Smart Hosting planlarının hesap yönetimi için cPanel ile sağlanması gerekir. cPanel, web sitenizin dosya ve klasörlerini, MySQL veritabanlarını, etki alanlarını ve alt alanlarını, e-posta hesaplarını ve daha fazlasını kolayca yönetmenizi sağlar. Akıllı Hosting cPanel, daha fazla görsel çekicilik ve basitlik için özel olarak uyarlanmıştır.

Ekonomik Paket
Yıllık
59 ₺
Ekonomik Çözüm
Ekonomik paket, ekonomik çözüm.

1 GB SSD
1 Alan Adı
20 GB Aylık Trafik
Ücretsiz SSL ✔
10 MYSQL
10 Alt Alan Adı
10 Email
10 FTP
Hemen Al
Master Paket
Yıllık
149 ₺
Gelişmiş Adım
Çok sayıda sitesi bulunanlar için ideal plan.
3 GB SSD
6 Alan Adı
120 GB Aylık   Trafik
Ücretsiz SSL ✔
Limitsiz MYSQL
Limitsiz Alt Alan Adı
Limitsiz Email
Limitsiz FTP
Hemen Al

Genel sunucu özellikleri:

  • Linux/cPanel
  • Türkçe Panel
  • PHP Selector
  • LiteSpeed
  • Site İstatistikleri
  • phpMyAdmin
  • Özel Hata Sayfaları

Hazır scriptler:

Facebook Twitter Linkedin Instagram